Dom na predaj PIEŠTANY

KORYTNIANSKE KOPANICE – ( PODOLIE ) – 15 km PIEŠŤANY

Veľmi pekný rodinný DOM NA PREDAJ – novostavba + pôvodný rodinný dom v nádhernom prostredí Myjavských kopaníc.

Získate 2 rodinné domy a veľký pozemok.

Veľký pozemok 2500 m2 – celý deň slnečný, udržiavaný – na ktorom je postavená ešte záhradná chatka a altánok. LEN 1 hodina autom BRATISLAVA a 15 km PIEŠŤANY. Bývate v meste a hľadáte miesto kam na víkendy s rodinou, alebo miesto pre vašu FIRMU na relax ? Ideálne miesto na letné a zimné prázdniny. Dom postavený v peknom prostredí – Korytnianske kopanice ( PODOLIE ) – Malé Karpaty.

Čo všetko je v cene ….

1) veľký, pekný NOVÝ moderný rodinný dom – postavený ako novostavba – priestranná kuchyňa, obývacia izba s krbom a sedením, spálňa, hosťovská izba, veľká kúpeľňa s rohovou vaňou a sprchovacím kútom – pôdorys domu – 131 m2. V dome je možné ešte dorobiť podkrovie a kompletne upraviť na bývanie – je urobená príprava.

2) pôvodný rodinný dom – ktorý je vo veľmi peknom udržiavanom stave, využívaný ako hosťovský dom – kde je samostatná kuchynka, obývačka, 2 x izba na poschodí , kúpeľňa s WC – pôdorys domu- 9 x 6 m

3) záhradná chatka – postavená v hornej časti pozemku – úžasné miesto na súkromie, najobľúbenejšie miesto návštev a hostí. Poskytuje aj možnosť ubytovania. pôdorys chatky – 5 x 4 m

4) záhradný altánok – zariadený v poľovníckom štýle, na letné posedenie, grilovačky alebo len tak na relax a posedenie pri dobrej kávičke, prípadne na prečítanie napínavého románu po večeroch…

5) pozemok o výmere 2500 m2

6) hospodárska budova postavená za pôvodným domom

7) možnosť dokúpiť ešte 1.900 m2 pozemku v hornej časti a postaviť 2 CHATKY – pre seba, alebo prípadne vašich známych, alebo niekoho, s kým chcete spolu prežívať víkendy – JE TO LEN na vás….

CELKOVO s dokúpením pozemku – môžete mať 4.400 m2 – nádherného pozemku – veľké súkromie pre seba. Využite možnosť získať krásny pozemok, 2 rodinné domy a zázemie v malebnom prostredí.

 

info - 0910 188 455

Pekný dom - 15 km PIEŠŤANY - pozemok 2500 m2

dom na predaj pieštany foto 1

Na bývanie alebo ako VÍKENDOVÁ chalupa

Exkluzívna ponuka – OBHLIADKA možná cez týždeň, aj cez víkend – po dohode

FOTKY – sú aktuálne – reálne zobrazujú stav. Energetický certifikát nebol doložený.
V cene je zahrnuté poradenstvo, odmena realitnej kancelárie, pomoc s riešením financovania, príprava kúpnych zmlúv v spolupráci s advokátskou kanceláriou, podanie na kataster.

info – 0910 188 455 – MILAN reality – aj SMS info

Cena: 272 000€