Dom na predaj Žilina – centrum- historická budova

PREDAJ – historická budova – rodinný dom, polyfunkčný objekt v centre mesta Žilina – s takmer 500 ročnou históriou, ktorá má svoje čaro a zrekonštruovaná ( elektrické rozvody, vykurovanie, rozvody, omietky – stav na foto )
Využite možnosť – získať a vlastniť kúsok histórie v Žiline.

Budova ponúka využitie na podnikanie ( v súčasnosti predajňa značkového športu ) alebo ako miesto pre zázemie firmy, predajňu, administratívnu budovu. Ideálne reprezentatívne miesto pre advokátsku kanceláriu, notársky úrad. 

Budova má výklady priamo do ulice vrátane vchodu aj možnosti zaparkovania.
Veľkou výhodou je samotná poloha – cca 100 až 200 metrov obchodné centrum AUPARK, banky, reštaurácie, kaviarne, hotely. Jej umiestnenie je v časti s veľkým pohybom ľudí – zákazníkov aj návštevníkov mesta Žilina, kúsok od samotného historického Mariánskeho námestia. Nie ste obmedzovaný vjazdom k samotnej budove – nakoľko pred budovou je prístupová cesta, na ktorú je možný vjazd ( na základe povolenia ) – ste v historickom centre ale zároveň vám umožňuje vjazd k budove pre vás, prípadne pre nájomníka.

 

Dispozičné riešenie umožňuje jej rozčlenenie na dennú časť – aktívnu ( pracovnú ) – prízemie +1 NP a suterén a oddychovú a ubytovaciu – vytvoriť veľký a priestranný byt v centre mesta (2 NP a podkrovie – je spracované v rámci projektu )

K domu patrí aj menší pozemok za budovou – ktorý je možné po úprave využívať na parkovanie, alebo na relax – podľa predstavy nového majiteľa.

Dom má spracovanú kompletnú architektonickú a historickú štúdiu – kde je zmapovaná jeho história a význam v rámci mesta Žilina. Taktiež je vypracovaná projektová dokumentácia – na základe ktorej bola budova v minulosti zrekonštruovaná. ( všetky podklady sú k dispozícii ) 

Možné využitie – rodinný dom, obchod, objekt na podnikanie, kancelárie, notár, advokát, predajňa, byt centrum mesta, kombinácia predajňa a bývanie v centre mesta. 

K dispozícii pôdorysy podlaží – po dohode vám zašlem na email

Uvedená cena je vrátane zabezpečenia zmlúv v spolupráci s advokátskou kanceláriou

info - 0910 188 455

PREDAJ - Žilina - Dom v centre mesta - na podnikanie, alebo bývanie

NEHNUTEĽNOSŤ sa predáva bez tovaru

Plocha jednotlivých podlaží

I. NP – 120 m2 ( využitie ako predajňa, miestnosť 1 kontaktu, recepcia ..)

II. NP – 106 m2 ( využitie ako predajňa, veľká kancelária, rokovacia miestnosť..)

III. NP – 96 m2 ( kancelárie, alebo veľký priestranný BYT – s prepojením do podkrovia )

IV. NP – 32 ( podkrovie – ktoré je aktuálne nevyužívané – ale je v rámci projektu )

Pozemok – 173 m2 + suterén – ktorý viete využiť ( či už ako zázemie predajne, sklad, alebo k bytu )

Cena: 650 000 €

Zavoláme vám ?

Súhlas - osobnú údaje - viac info o spracovaní - tu

Kontakt

CHCETE PREDAŤ / PRENAJAŤ vašu nehnuteľnosť ?

Alebo sa nezáväzne stretnúť, prebrať vaše otázky ?

Milan Mištrík – 0910 188 455