Nehnuteľnosti Žilina – DOM na PREDAJ Žilina – aktuálne je PRENAJATÝ

Polyfunkčná budova – výborné riešenie ako sídlo pre FIRMU, PODNIKANIE, obchodné zastúpenie značky, alebo zastúpenie v rámci SR, zázemie pre IT spoločnosť, servisnú a predajnú sieť. Priestory sú dobre riešené – umožňujú aj samostatné využitie pre jednotlivé podlažia a využitie recepcie na prízemí.

Prízemie ako oficiálna časť = recepcia + kuchynka + kancelárie a väčšia zasadačka alebo školiaca miestnosť. V zadnej časti je pekná presklená oddychová časť ( dnes pomerne preferované na relax ako benefit pre zamestnancov )a východ na parkovisko.

Poschodie – kancelárie ( alebo samostatne prenajaté ), prípadne administratívu v kombinácii priestrannou miestnosťou – vhodné ako rokovacia miestnosť, vedenie spoločnosti, otvorený office, veľká presvetlená pracovňa.

Suterén – ideálne miesto pre servis, sklad tovaru, výrobkov, výrobu, zázemie e-shopu, zásobovanie a iné. Suteréne je čistý, suchý, upravený ako bežná miestnosť a vykurovaný.

Prízemie aj poschodie má svoje sociálne zariadenie a kuchynku.

TOP významnou výhodou je dostatok parkovania pre cca 10 automobilov – na vlastnom dvore – nie ste obmedzovaný parkovaním aj pre klientov.

AK pracujete s citlivými údajmi – je ponuka pre vás ideálna – v budove je vstavaný TREZOR – viete si ochrániť svoje,alebo klientove citlivé údaje.

Poloha nehnuteľnosti – ideálne miesto – na jednej strane je reprezentatívne – situované v tichej – exkluzívnej časti mesta Žilina a na druhej strane ideálne prístupné na cestný obchvat mesta a príjazd na diaľnicu smer BA, CA a výpadovku smer KE, PL, CZ

Odporúčam vidieť – nie často je v ponuke takto dobre situovaná budova, ktorá ma veľmi široké využitie a zároveň poskytuje zázemie a dostatok parkovania v Žiline.

Viac info a obhliadky – ( aj cez víkend )

0910 188 455 – Milan  – realitný maklér – individuálny predaj

DOM je aktuálne PRENAJATÝ

PREDAJ - Žilina - Dom na podnikanie, výborná poloha - prístup

NEHNUTEĽNOSŤ je voľná - pripravená na PREDAJ

Prízemie – 118 m2

Poschodie – 110 m2

Suterén – 58 m2
_________________________
spolu = 286 m2

Pozemok – 724 m2

Cena: 430.000 €

info - 0910 188 455

Zavoláme vám ?

Súhlas - osobnú údaje - viac info o spracovaní - tu

Kontakt

CHCETE PREDAŤ / PRENAJAŤ vašu nehnuteľnosť ?

Alebo sa chcete nezáväzne stretnúť, poradiť, prebrať vaše otázky ?

Milan Mištrík – 0910 188 455