Kontakt

Potrebujete predať, prenajať, kúpiť nehnuteľnosť ? Alebo sa chcete nezáväzne stretnúť, poradiť, prebrať vaše otázky ?

Napíšte mi cez tento formulár, ozvem sa vám.

Milan Mištrík – realitný maklér, individuálny predaj 0910 188 455

Kontakt formulár

V akom čase vám zavoláme ? *

Súhlas so spracovaním osobných údajov - viac info o spracovaní údajov získate tu.

Časté otázky od klientov

Ako rýchlo sa dá predať nehnuteľnosť ?

Rýchlosť predaja nehnuteľnosti závisí od viacerých faktorov. medzi tie najdôležitejšie patria  poloha nehnuteľnosti, konkurencia v danej lokalite, stav nehnuteľnosti, a ako jeden z hlavných faktorov na predaj je CENA nehnuteľnosti – za ktorú sa predáva na realitnom trhu. V praxi je to od niekoľko dní, cez 1 až 3 mesiace až po niekoľko mesiacov. V prípade, že sa nehnuteľnosť dlhšie nepredáva, hľadáme pre majiteľa riešenie stavu a tiež komunikujeme možné návrhy na zlepšenie predajnosti  na trhu, na základe výsledkov reklamy, počtu zobrazení, telefonátov a štatistík, ktoré mám k dispozícii.

Chcem predať byt, alebo dom, ale mám na ňom hypotéku, dá sa predať takáto nehnuteľnosť ?

Predaj nehnuteľnosti je možný aj v tomto prípade. Dnes je na trhu množstvo nehnuteľností, ktoré majú na LV uvedenú poznámku o čerpaní hypotekárneho úveru. Pri predaji sa zostatková suma úveru vyplatí, alebo sa môže zostatok previesť spolu s predajom. Toto všetko zavísí aj od spôsobu kúpy takejto nehnuteľnosti, výšky zostatku úveru. Odporúčam v tomto prípade, konzultovať  telefonicky, pomôžem vám s riešením aj predajom.

Moju nehnuteľnosť už predáva iná realitná kancelária, dá sa predávať aj u vás ?

Áno – je to možné. Vždy je to na vzájomnej dohode a požiadavkách klienta. Pokiaľ ide o moje odporúčanie pre vás – ak sa rozhodnete predávať cez viacero RK – dobrou voľbou je zvoliť 2 – 3 RK. Vyšší počet predávajúcich realitných kancelárii môže niekedy viesť k nestabilite ceny nehnuteľnosti na realitnom trhu a neprehľadnej ponuke. Ak nie ste si istý, zavolajte mi 0910 188 455 – alebo napíšte, prejdeme si vašu požiadavku, nezáväzne – získate pohľad tretej strany. 

Aká je výška provízie - poplatku za predaj nehnuteľnosti ?

Vždy sa snažím prispôsobiť konkrétnu výšku provízie danému obchodnému prípadu, prípadne jeho náročnosti. Som za za férové jednanie a dohodu oboch strán. Odporúčam nezáväzné stretnutie, alebo minimálne telefonát – aby som vedel , čo a kde chcete predať, prípadne, aký je stav nehnuteľnosti, stav zápisov na LV a podobne. Provízia za predaj nehnuteľnosti je uvedená aj v cenníku a je od 1.5 %.. do 4 % z ceny nehnuteľnosti.

Telefón

0910 188 455 – Milan Mištrík
realitný maklér

Email

milan ( @ ) milanreality.sk

Kontaktné údaje

Kancelária – poprosím dohodnúť vopred telefonicky.

ŽILINA – Republiky 30, 2.poschodie
( vedľa Kominára na rohu )

MARTIN – Vajanského námestie 3
(vedľa Mestského úradu )
1. poschodie

 

Prevádzkovateľ web stránky a poskytovanie služieb zabezpečeuje:

ZONEKO media s.r.o.
sídlo spoločnosti:
Národná ulica 10
010 01 Žilina

IČO: 48265055

DIČ: 2120108474

spoločnosť je zapísaná v Obchodm registri okresného súdu v Žiline, oddiel Sro, vložka č. 6415/L