Kontakt  – realitná kancelária – MILAN reality

Chcete predať, prenajať, kúpiť nehnuteľnosť ?

Alebo sa poradiť, prebrať vaše otázky ?

Napíšte cez  formulár, ozveme sa vám.

Milan Mištrík – realitná kancelária Žilina, Martin, Čadca a okolie

MOBIL  0910 188 455

E-mail  milan ( zavináč ) milanreality.sk

Kontakt formulár - napíšte

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Časté otázky od klientov

Ako rýchlo sa dá predať nehnuteľnosť ?

Rýchlosť predaja nehnuteľnosti závisí od viacerých faktorov. medzi tie najdôležitejšie patria  poloha nehnuteľnosti, konkurencia v danej lokalite, stav nehnuteľnosti, a ako jeden z hlavných faktorov na predaj je CENA nehnuteľnosti – za ktorú sa predáva na realitnom trhu. V praxi je to od niekoľko dní, cez 1 až 3 mesiace až po niekoľko mesiacov. V prípade, že sa nehnuteľnosť dlhšie nepredáva, hľadáme pre majiteľa riešenie stavu a tiež komunikujeme možné návrhy na zlepšenie predajnosti  na trhu, na základe výsledkov reklamy, počtu zobrazení, telefonátov a štatistík, ktoré mám k dispozícii.

Chcem predať byt, alebo dom, ale mám na ňom hypotéku, dá sa predať takáto nehnuteľnosť ?

Predaj nehnuteľnosti je možný aj v tomto prípade. Dnes je na trhu množstvo nehnuteľností, ktoré majú na LV uvedenú poznámku o čerpaní hypotekárneho úveru. Pri predaji sa zostatková suma úveru vyplatí, alebo sa môže zostatok previesť spolu s predajom. Toto všetko zavísí aj od spôsobu kúpy takejto nehnuteľnosti, výšky zostatku úveru. Odporúčam v tomto prípade, konzultovať  telefonicky, pomôžem vám s riešením aj predajom.

Moju nehnuteľnosť už predáva iná realitná kancelária, dá sa predávať aj u vás ?

Áno – je to možné. Vždy je to na vzájomnej dohode a požiadavkách klienta. Pokiaľ ide o moje odporúčanie pre vás – ak sa rozhodnete predávať cez viacero RK – dobrou voľbou je zvoliť 2 – 3 RK. Vyšší počet predávajúcich realitných kancelárii môže niekedy viesť k nestabilite ceny nehnuteľnosti na realitnom trhu a neprehľadnej ponuke. Ak nie ste si istý, zavolajte mi 0910 188 455 – alebo napíšte, prejdeme si vašu požiadavku, nezáväzne – získate pohľad tretej strany. 

Aká je výška odmeny za predaj nehnuteľnosti ?

Vždy sa snažím prispôsobiť konkrétnu výšku provízie danému obchodnému prípadu, prípadne jeho náročnosti. Som za za férové jednanie a dohodu oboch strán. Odporúčam nezáväzné stretnutie, alebo minimálne telefonát – aby som vedel , čo a kde chcete predať, prípadne, aký je stav nehnuteľnosti, stav zápisov na LV a podobne. Provízia za predaj nehnuteľnosti je uvedená aj v cenníku a je od 1.5 %.. do 4 % z ceny nehnuteľnosti.

Mám zápis na liste vlastníctva, viete mi poradiť, čo to znamená ?

Áno, zápis je uvedený v časti “ C“ listu vlastníctva. Najčastejšie ide o zápis hypotekárneho úveru, iného úveru, právo doživotného bývania, prípadne právo prechodu, prejazdu a podobne – tento typ zápisu je pri predaji podstatný a je vždy dobré preveriť pre predajom, alebo kúpou – aké je jeobmedzenie a či sa bude vymazávať, alebo zostane. Ak si neviete poradiť, alebo prípadne nerozumiete jeho významu, ozvite sa na číslo 0910 188 455 – pozrieme sa na to.

Kancelárie v ŽILINE a MARTINE

Poprosíme dohodnúť vopred telefonicky.

ŽILINA – Farská ulička 3

1.poschodie – v chodbe
( zvonček dole pri dverách )

Telefón

0910 188 455 –

Milan Mištrík
realitný maklér

Email

milan ( @ ) milanreality.sk

Kontaktné údaje

Kancelária – poprosím dohodnúť vopred telefonicky.

ŽILINA – Farská ulička 3 ( zvonček pri dverách dole )

Prevádzkovateľ web stránky a poskytovanie služieb zabezpečeuje:

ZONEKO media s.r.o.
sídlo spoločnosti:
Národná ulica 10
010 01 Žilina

IČO: 48265055

DIČ: 2120108474

spoločnosť je zapísaná v Obchodm registri okresného súdu v Žiline, oddiel Sro, vložka č. 6415/L