MILAN reality – realitná kancelária, realitný maklér Žilina, Martin, Čadca ….

Pomáham vám – ako majiteľom nehnuteľností – dobre, bezpečne a rýchlo predať, alebo prenajať. Pri predaji nehnuteľností je mojou snahou byť pre vás partnerom a kolegom, na ktorého sa viete kedykoľvek obrátiť.

Mám za sebou viac ako 16 rokov skúsenosti vo finančnom sektore, poskytovaní a správe úverov, realitnom obchode, financovaní nehnuteľnosti pre občanov aj podnikateľov.

Prešiel som si problematikou predaja nehnuteľností v rámci mojej práce aj ako klient pri predaji mojej nehnuteľnosti. Aj táto skúsenosť mi dala lepší pohľad na predstavy, požiadavky a očakávania klientov ktoré sa snažím naplniť.

Pravidelne sa vzdelávam v oblasti realít, predaja, legislatívy, základov práva a marketingu.

Pracovne sa stretávam s kolegami zo Slovenska a Českej republiky. Som členom Realitnej únie Slovenskej republiky– združenia viac ako 700 profesionálnych realitných maklérov na Slovensku.

 

Prečo predávať cez nás ?

Každý klient je pre nás nový – hľadáme pre neho riešenie, individuálne jednanie, diskrétnosť, ochotu pomôcť, poradiť.

Pripravíme dobrú reklamu na vašu nehnuteľnosť, vyzdvihnem jej prednosti v porovnaní s konkurenčnými nehnuteľnosťami.

Právny servis pre klientov riešime v spolupráci s advokátskou kanceláriou v ŽILINE , spolupracujem v rámci úschovy úhrady s notársky úradom.

Pri predaji, alebo prenájme inzerujeme na TOP SR realitné portály, www stránky, internet, sociálne siete, reklamné pútače, reklamné plachty a iné po dohode s majiteľom a ich význame pre danú ponuku a lokalitu na realitnom trhu.

Pre klientov vieme pripraviť aj VIDEO prezentáciu nehnuteľnosti a web stránku nehnuteľnosti – podľa vzájomnej dohody.

 

Spolu to zvládneme.

Pekný deň  prajem

Milan Mištrík  – realitný maklér a konateľ spoločnosti.

0910 188 455

12 krokov - ako prebieha predaj nehnuteľnosti