milanreality.sk – realitná kancelária.

Pomáham majiteľom nehnuteľnosti dobre, bezpečne a rýchlo predať, alebo prenajať nehnuteľnosť. Ponúkam individuálne jednanie, diskrétnosť, ochotu pomôcť, poradiť a hľadať riešenia.

Pripravím dobrú reklamu na vašu nehnuteľnosť, vyzdvihnem jej prednosti v porovnaní s konkurenčnými nehnuteľnosťami. Zabezpečujem právny servis v spolupráci s advokátskou kanceláriou, spolupracujem v rámci úschovy úhrady s notársky úradom.

Pri predaji, alebo prenájme využívam realitné portály, www stránky, internet, sociálne siete, reklamné pútače, reklamné plachty a iné po dohode s majiteľom a ich význame pre danú ponuku a lokalitu na realitnom trhu.

Pre klientov pripravujem aj VIDEO a FOTO prezentáciu nehnuteľnosti a web stránku nehnuteľnosti – podľa vzájomnej dohody.

Mám za sebou viac ako 16 rokov skúsenosti vo finančnom sektore, poskytovaní a správe úverov, realitnom obchode, financovaní nehnuteľnosti pre občanov aj podnikateľov.

Prešiel som si problematikou predaja nehnuteľností v rámci mojej práce aj ako klient pri predaji mojej nehnuteľnosti. Aj táto skúsenosť mi dala lepší pohľad na predstavy, požiadavky a očakávania klientov ktoré sa snažím naplniť.

Pravidelne sa vzdelávam o oblasti realít, predaja, legislatívy, základov práva a marketingu. Pracovne sa stretávam s kolegami zo Slovenska a Českej republiky. Som členom Realitnej únie Slovenskej republiky– združenia viac ako 700 profesionálnych realitných maklérov na Slovensku.

Máte otázku, alebo chcete sa poradiť ? Odporúčam osobné stretnutie, ktoré je nezáväzné, informatívne – kde je dostatok času na vaše otázky.

Milan Mištrík  – realitný maklér a konateľ realitnej kancelárie

0910 188 455

12 krokov - ako prebieha predaj nehnuteľnosti